Ücretsiz 7 Adet Baskı Devre Çizim Programı

mekatronik    17 Şubat 2015    Yorum Yok    Elektronik

Baskı devre çizimi genelde bilgisayar programları ile yapılıyor.Kolay ve hızlıca baskı devre yapabileceğiniz en çok kullanılan ücretsiz 7 program açıklaması ve indirme adresleriyle bu yazımızda.

1.PCBWEB

Hızlı ve kolay kullanımlı çizim aracı ile çok sayfalı şema tasarımı yapabilirsiniz.Program dahilinde Digi-Key malzeme kataloğu bulunmaktadır,böylece devrenizde kullanacağınız malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

pcbweb-devre-cizim-siteleri

2.Zenit Pcb

Profesyonel baskı devre çizimi için mükemmel bir program.Esnek kullanım kolaylığı ile kısa sürede devre tasarlayabilirsiniz.

zebit-pcb-cizim-programi-ucretsiz

 

3.FreePcb

Windows işletim sistemleri için üretilmiş açık kaynaklı pcb çizim programıdır.Profesyonel kalitede işler için tasarlanmış,öğrenilmesi ve kullanılması kolay bir yazılımdır.1-16 kat bakır katman sağlarken 60 inç boyutunun üstünde çizimlere izin vermektedir.

free-pcb-programi

4.TinyCad

Yüklü gelen sembol kütüphaneleri ile devre tasarımına bir şey yüklemeden başlayabilirsiniz.TinyCad ile çizdiğiniz devreleri doğrudan yazdırabilir ya da Word ve Png olarak paylaşabilirsiniz.tiny-cad-cizim-programi

5.Express PCB

İlk defa baskı devre çizecekler için ideal kolay ve hızlı pcb çizim programı.

express-pcb-hizli

6.DesignSpark PCB

Dünyanın en erişilebilir elektronik devre çizim programıdır.Kolay kullanımı ile,baskı devre işleminin zorluğunu önemli ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır.design-park-pcb-program-download

7.Kicad

Kütüphanede olmayan bir bileşeni kolayca kütüphane editörü ile kolayca ekleyebileceğiniz , kullanımı kolay,linux işletim sistemlerinde çalışabilen açık kaynaklı bir çizim programıdır.

kicad-cizim-programi

Bu yazı 17 Şubat 2015 tarihinde mekatronik tarafından Elektronik kategorisi altında yazılmıştır. Bu yazıda belirlenen anahtar kelimeler şunlardır;, , , , , , , , , , , , , , ...

Yorum yazın